سئو چند؟ ماجراهای قیمت سئو

سئو یک تبلیغات است و تبلیغات همیشه دارای هزینه است. خیلی از صاحبان کسب و کار اقدام به پرداخت هزینه های سئو می کنند تا بهتر و بیشتر دیده شوند ولی هنوز افرادی هستند که به سئو اعتقادی ندارند! چرا؟

سئو چیزی است که در زمان حال دست نیافتنی است و باید در آینده دنبال آن باشید. سئوکاران مانند پیامبرانی هستند که کارفرمایان را دعوت به پرستش دین خود می کنند. در این حالت کمتر کارفرمایانی حرف پیامبران را گوش می دهند! مثال جالبی بود، نه؟!

یکی از مهمترین دلایلی که کارفرمایان انجام سئو سایت را قبول نمی کنند قیمت سئو است. قیمت سئو پارامتری است که بر اساس رقابت کلمات کلیدی و میزان جستجوی آنها محاسبه می شود. هر کلمه یک قیمت و زمان برای سئو دارد. البته سایت مورد نظر نیز بسیار در قیمت تاثیر گذار است.

اگر شما سایت بدی از نظر سئو داشته باشید برای بهبود آن نیازمند کارهایی است که مسلما به قیمت سئو شما افزوده می شود.

اگر شما سایت خوبی از نظر سئو داشته باشید به قول معروف سایتتان سئو فرندلی باشد، سئوی سایت شما با قیمت متناسب تری انجام می پذیرد.

تعرفه خدمات سئو چقدر است؟

هزینه ی هر کلمه در حال حاضر که در بهمن ماه سال ۹۷ هستیم بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان است. بسته به اینکه کلمه مورد نظر شما چه رقابتی داشته باشد، سایت شما در چه وضعیتی باشد قیمت سئوی سایت شما متفاوت خواهد بود.

به طور کلی می توان گفت که قیمت سئوی یک سایت از حدود ۵ میلیون تومان شروع و تا ۳۰ میلیون تومان خواهد بود.

برای اینکه بدانید قیمت سئوی سایت شما چقدر است باید اطلاعات مربوط به سایت خود را برای یک شرکت سئوکار مثل مجله سئو یا شایگان بفرستید.

سئو برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

سئو برای اکثریت شغل ها مناسب می باشد اما بیشتر برای کسب  و کارهایی مناسب است که بتوانند با سئو هزینه ی سئوی سایت خود را جبران کنند.

امیدوارم از مقاله قیمت سئو استفاده کرده باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − ده =